Kurulduğu günden beri kaliteli hizmet ve güvenilir yapısı ile ön plana çıkan firmamız tüm halkımıza hizmet vermektedir. İntegra96 Belgelendirme mevcut hizmet sisteminde Laboratuvar hizmetleri hariç şu an taşeron kurum/firma kullanmamaktadır.

İntegra96 Belgelendirme, her şeyi en kısa yoldan ve bilinçli, kaliteli, katma değer katan yapısı ile firmanızla paylaşmayı amaçlar. Firmamızın bünyesinde hiçbir zaman danışmanlık ve illegal  içerikli hizmetler bulundurulmamıştır. İntegra96 Belgelendirme veya çalışanları danışmanlık hizmeti vermez ve/veya danışman kuruluşlar ile ortak çalışmaz. İntegra96 kendisine müracaatta bulunan tüm kuruluşlara eşit ve tarafsız güven verici politikalar ve çalışma prosedürleri ile hizmetlerini sunmaktadır.

İntegra96 mesleki deneyimleri ile konularında uzmanlaşmış profesyonel denetçi kadrosu ile Yönetim Sistemi standartları konusunda denetimler ve çoklu işletmelere özel proje bazlı denetimler de yapmaktadır. Bu nedenle de İntegra96 Belgelendirme de yöneticilerimiz kurallarımız dışındaki hareketleri önlemek amacıyla belli kriterlere göre seçilmiştir ve seçilecektir. Firmamızın gelişmesine katkı sağlamak için elinden geleni yapan siz değerli müşterilerimize ve ziyaretçilerimize teşekkür ediyor, desteklerinizin sürekliliğini diliyoruz.

Herkes Belgelendirme hizmeti yapabilir ama herkes İntegra96 Belgelendirme gibi hizmet odaklı yapamaz.

İntegra 96 Belgelendirme | Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!